MASAÜSTÜ BİLGİSAYAR TAMİRİ

Hayatımıza girdiği günden beri, her sektörde, her ofiste, hatta evlerimizde yani hayatımızın her alanında büyük yer kaplayan masaüstü bilgisayarlar; kolay montaj yapılabilmesi, değişik zamanlarda kolaylıkla kapasite artırımı yapılabilmesi, yüksek performans beklentisinin optimum fiyat aralığında gerçekleşebilmesini sağladığı için vazgeçilmez bir unsur olmuştur.

Her marka, her model ve her büyüklükteki masaüstü bilgisayarlar elektrik giriş ünitesi, anakart, harddisk, ram, ekran kartı, dvdrw ve cihazda bulunan tüm harici kartlarda oluşan arızalar, , kullanıcı hatasından kaynaklanan arızalar, virüs, program bozulması, silinmesi, kırılma, aşırı sıcak-soğuk ve bunun gibi nedenlerle oluşan elektronik ve mekanik arızaları ekibimiz tarafından sorunsuzca giderilmektedir.

İşletim sistemine müdahale edilmesi veya yeniden yüklenmesi gereken durumlarda kullanıcı orijinal lisans ve yazılımlarını sunmakla yükümlüdür. Lisansı olmayan hiçbir yazılım tarafımızdan bilgisayara yüklenmez. Veri yedekleme ve mevcut bilgilerin geri yüklenmesi firmamız tarafından başarılı şekilde yapılır ancak sisteme müdahale sonucu olabilecek bilgi kayıplarından firmamız sorumlu değildir. Kullanıcı kendi bilgi yedeklerini almakla sorumludur, kullanılan uygulama programları, özel programlardan kaynaklanan arızalar ve bunların kurulması ve giderilmesi firmamız yükümlülüğünde değildir.

Değişmesi gereken parçalar müşteri onayı ile değiştirilir. Kullanılan veya değiştirilen tüm yedek parçaların garantileri, üretici firmaların sağladığı garanti dahilindedir. Cihaz onarım yapılıp olması gereken test süresini geçirdikten sonra teslim edilir. Onarım garantisi cihazın tamir edilen bölgesi ve değiştirilen yedek parçalar içindir.

Fiziksel darbeler, sıvı teması, kullanım hataları, virüs bulaşması gibi dış kaynaklı sebeplerle oluşan arıza tekrarlarında ya da aynı sebeplerle yedek parçaların arızalanması durumunda garanti dışı işlem uygulanır.